Bye Phone

Telefon Bağımlılığından Kurtulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 198 KB
  • Version 1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Song Jianlong
Telefon bağımlılığından kurtulmanızı sağlayacak, telefonunuzu kullanmanızı engelleyecek bir uygulama.

akıllı telefonlar son zamanlarda çok popüler, ve insanlar bu telefonlar ile çok fazla zaman harcıyor. Akıllı telefonlara bağımlı olmuş insanlar var ve zamanlarını boşa harcıyorlar ve insanlar telefon ile uğraşırken normal dünyada birisi o kişiye bir şey dediği zaman ya duymuyor ya da başından savıyor. Bu uygulama ile akıllı telefon bağımlılığınızdan kurtulabileceksiniz.

Bu uygulamanın geliştiricisi akıllı telefonda saçma videolar izlerken, anlamsız haberleri okurken, telefonla oynarken çok fazla zaman harcamış ve her gece çok geç yatmış, örneğin bazen ben bile geç yatabiliyorum akıllı telefonlar yüzünden. Geceleri akıllı telefonlarla uğraştığımız zaman sonraki gün çok halsiz ve uykusuz oluyoruz. ve zaman geçtikçe bedenimiz gitgide zayıflıyor. Bunu durdurmak neredeyse mümkün değil. Bu sorunlardan müzdarip olan bir geliştirici de bu uygulamayı geliştirerek akıllı telefon bağımlılığından kurtulmak istemiş ve böyle bir çözüm bulmuş, bu uygulamayı da herkesle paylaşmış.

Bunun yanı sıra, artık pek çok çocuk telefonu oyunları bağımlısı bulunmaktadır. Telefon oyunları kendi çalışma ve açık spor çoğu zaman işgal eder. Ebeveynler genellikle bu üzerinde yeterli kontrol eksikliği ve bu uygulamanın uzak kendi telefon oyunlarından çocuklar tutabilir.

Bu uygulama şunları yapabilirsiniz;

Ben bir zaman planı diyoruz, bir zaman süresini ayarlayabilirsiniz. Bu sefer planı sırasında, telefonunuza erişemezsiniz. Eğer mesele şeylere odaklanabilirsiniz Yani, erken uyu ya uzak oyunlarından tutun.

Zaman planı sırasında, bazı özel koşullarda, hala telefonunuza sınırlı erişim elde edebilirsiniz. Eğer arkadaşınıza bir çağrı yapmak veya ailenize kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra, aynı zamanda telefonunuz ile bazı beklenmedik ve gerekli çalışmaları için ayrılmak zaman belli bir miktar ayarlayabilirsiniz. Acil süresi diyoruz.

planlandığı gibi zaman planı ayarlanabilir. Yani bir hafta bazılarını sabit günlerde yürürlüğe girmesi için zaman planı yapabilir anlamına gelir. Bunu yerde bir haftanın her günü veya haftanın bazı günleri alalım, hem de bunu sadece bir kez etki yapabilir.


Telefon izni açıklaması:

Bu uygulama mümkün olduğunca az gibi telefon izinleri kullanmaya çalışır. Ben de burada kullanmak bazı kritik izinler hakkında ayrıntılı bir açıklama vermek istiyorum.

Kullanım erişimi izni. Eğer bir arama yapmak ya da bir zaman planı sırasında bir ileti gönderdiğinizde Bu izin kullanılır. Bu kullandığınız hangi uygulama söyleyebilir. Yani bu bilgi ile bir arama yapmak veya mesaj göndermek gibi davranarak yoluyla telefonla oynarken sizi durduramaz.

Telefon durumu izni. Bu izin, yapmak veya bir zaman planı sırasında olduğunda bir çağrı almak için izin verebilirsiniz. App telefon görüşmesi hakkında herhangi bir bilgi toplamaz.

Bildirim izni dinle. Bu izin yalnızca mümkün olduğunca uzun süre yaşamak için bizim app hizmetini yardımcı olur. Bu öldürülmek değil ve böylece zaman planı özlemeyeceği app yardımcı olabilir. endişe etmeyin, bu uygulama Uyarılarınızla hakkında herhangi bir bilgi toplamaz da telefonunuzun bildirimler hakkında hiçbir şey yapmak ve olacaktır.

izni Çizme yukarıya. Telefonunuza sonra ilk zamanda çalıştırmak uygulama hizmeti sağlayabilirsiniz Bu izin ortaya çıkacaktır. Ve böylece zaman planı cevapsız olmayacaktır.

Pencere izni Float. Bu izin bırakılır ve bir çağrı veya mesaj hazırlanmak için ne kadar zaman kaldığını ne kadar acil zamanı söyleyebilir.

beyaz liste. Açıkçası, bu bir izin değildir. Bazı telefon sistemi ve bellek temiz araçlar arka planda uygulama kapatılacaktır. Bu sefer planı cevapsız yapar. Eğer öyleyse, onların beyaz listeler halinde bu uygulamayı ekleyin.

endişe etmeyin. Bu uygulama, normal telefon kullanımı engel olmaz ve gizlilik casusluk olmaz. Eğer hala kullanılan bazı izni endişe edilir, el ayarı telefonunuzdaki kapatabilirsiniz. Doğal olarak, bazı izni eksikliği onunla deneyimini etkileyebilir. Bazı izin varsayılan olarak telefonla kapalıysa Ayrıca, sizin ortamda elle açabilirsiniz.


Uygulamaya telefon güç tasarrufu için elinden geleni çalıştı ve gerektiğinde sadece aktif olacaktır.


Uzakta telefonunuzdan tutmak istiyorsanız, iyi bir yaşam alışkanlığı geliştirmek Yani, sadece bu deneyin.

Daha Fazla Göster
Bye Phone indir